MM Tech ma prawie 10 lat doświadczenia w współpracy z przemysłem. W naszym zespole pracuje prawie trzydziestu wykwalifikowanych mechaników, inżynierów i operatorów maszyn. Wielu naszych pracowników posiada liczne certyfikaty i uprawnienia do pracy w przemyśle.

Naszymi głównymi klientami są firmy produkcyjne z przemysłu gumowego i drzewnego, przetwórstwa spożywczego, zakłady obróbki skrawaniem, drukarnie oraz zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy Państwu usługi napraw armatury i sprzętu występującego w procesach przemysłowych. Zajmujemy się czyszczeniem suchym lodem maszyn i linii technologicznym na terenie całego kraju z dojazdem do klienta. Posiadamy tokarki i frezarki CNC, które pozwalają nam wykonać elementy zgodnie z Państwa rysunkami.

Wszystkie naprawy prowadzone są oparciu o nowe lub regenerowane części zamienne. Podzespoły zregenerowane przez naszą firmę nie różnią się od elementów nowych. Ważna jest dla nas jakość wykonywanych usług, ale też obniżenie kosztów utrzymania parku maszynowego klienta.

Kontakt z nami

  +48 601 643 899
  +48 723 733 881
  biuro@mmtechsc.pl

  ul. Lubelska 36, 10-409 Olsztyn