O Nas

Lat Doświadczenia
Poznaj MM Tech

Nieustannie się udoskonalamy

MM Tech ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z przemysłem. W naszym zespole jest ponad trzydziestu wykwalifikowanych mechaników, inżynierów i operatorów maszyn. Wielu naszych pracowników posiada liczne certyfikaty i uprawnienia UDT do pracy w przemyśle.

Naszymi głównymi klientami są firmy produkcyjne z przemysłu gumowego i drzewnego, przetwórstwa spożywczego, zakłady obróbki skrawaniem, drukarnie oraz zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych. Działamy na terenie całego kraju.
Jak to się Zaczęło?

Skromne początki

W 2015 roku powstała spółka MM Tech. Nasza historia rozpoczyna się od jednej skrzynki narzędziowej i warsztatu o powierzchni 80m2.

Pierwsza Siedziba!

Tak wyglądała pierwsza lokalizacja firmy. Budynek znajdował się na warsztatach przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Olsztynie.

Tak się rozwijamy

Nowy Rozdział

Obecnie siedziba firmy znajduje się przy ulicy Lubelskiej 36. W roku 2017 zajmowaliśmy 260m2. W 2019 powiększyliśmy firmę o 540m2, a na tej powierzchni powstała nowa hala obróbki. Dwa lata później, w 2021 roku zyskaliśmy dodatkowe 670m2, dzięki czemu zmodernizowaliśmy magazyn, skład materiałów i rozmieściliśmy nowe maszyny. W 2022 przenieśliśmy biura administracyjne do nowej części budynku o powierzchni 300m2. Nowe biuro zyskali również inżynierowie oraz konstruktorzy.

sukces dziełem naszej załogi

Poznaj Nasze wartości

Stawiamy na stały rozwój a pracownicy razem z nami tworzą i rozwijają firmę. Zależy nam na spełnieniu potrzeb i oczekiwań klienta oraz trwałej i sprawnej współpracy.

“Odkąd założyliśmy firmę zawsze dążyłem do tego, aby oferować usługi na najwyższym poziomie i być dumnym z efektów naszej pracy. Dlatego jednym z moich celów jest rozwój, poszerzanie naszej oferty, nieustanna nauka i doskonalenie się.”

Marek Grzybowski

Założyciel, Właściciel

“Zależy mi na tworzeniu przyjaznej, bezpiecznej i profesjonalnej atmosfery dla każdego. Ważnym elementem dla mnie jest komunikacja, pomoc i obsługa prawna pracowników. Chcę, aby osoby zatrudnione rozwijały się razem z naszą firmą”

Agnieszka Grzybowska

Właściciel, Kadry i Administracja

“Szczególną uwagę zwracam na jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług. Dzięki temu możemy prowadzić wieloletnie współprace z klientami, którzy z chęcią do nas wracają. Na co dzień stawiam na dobry kontakt i partnerstwo z pracownikami.”

Karol Grzybowski

Właściciel

O Nas

Nasza firma w liczbach

Aby utrzymywać jak najwyższe standardy wykonywanych usług, zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, mechaników, elektryków, operatorów maszyn i urządzeń. Nieustannie poszerzamy umiejętności naszej kadry, aby sprostać Państwa wymaganiom.

Doświadczonych Mechaników

Certyfikatów Firmy

Uprawnień Pracowników

Pojazdów Serwisowych

Siła W zespole

Co roku organizujemy wiele atrakcji wspólnie z naszymi pracownikami. Każdego lata spotykamy się na głównej imprezie z grami, zabawami, jedzeniem i wieloma atrakcjami. W sezonie letnim organizujemy grilla w czasie pracy. Zimą spotykamy się na kolacje Świąteczną, a wiosną świętujemy Wielkanoc i ogłaszamy pracownika roku. Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że w pracy czasem można się rozerwać.

Pracowników